Увага! У Покровську сьогодні закриють для руху автотранспорту ще одну частину вулиці Захисників України

29.10.2021 10:22

29 жовтня плануються нові обмеження по вулиці Захисників України, на якій триває капітальний ремонт в рамках програми "Велике будівництво".

«На сьогодні рух буде перекритий від вулиці Європейської в районі кільцевої розв’язки до повороту на магазин «Еко-маркет», - зазначив інженер з технічного нагляду КП «Управління капітального будівництва» Олександр Будаков.

Просимо водіїв врахувати цей факт при плануванні поїздок, а також бути уважними.

До кінця доби цю ділянку дороги відкриють.